DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 09.10.2009 07:11:34 

ELMON s.r.o. pozor na ně !!!!

dlužník

 

Opět další dlužník. Ještě pár takových arogantních firem a můžeme to zabalit v té naší domovině.

E L M O N spol. s.r.o.

 

 

5.10. 2007 -To je firma, co si u nás zadala práci a to: zhotovení asfaltových povrchů u haly pro opravy zemních strojů v obci Dlouhá Lhota. Rok před touto zakázkou jsme pro ně dělali asfalty v Lánech a měli 3 měsíční prodlevy v placení. Tudíž jsem před započetím prací vystavil zálohovou fakturu na 391 507,- Kč vč. DPH, abych věděl jak na tom budou s placením, kterou zaplatili, protože jim teklo do bot, jinak by nestihli termín a dostali by penále. Celková suma po odsouhlasení zápisu o předání a převzetí práce 21.9. 2007 činila 1 271 652,- Kč. Elmon začal hradit po 2 měsících formou tady máš 50tis ať nebrečíš. Stovky telefonátů a osobních schůzek, kde z vás dělají jen blbce. Posílali jsme pokus o smír dne 1.2. 2007 - NIC. Při jedné osobní schůzce mi sami vystavili podepsaný doklad o závazcích k naší firmě na sumu 348 156,- Kč( zbytek byl hrazen po těch onech 50ti tisících ) kde slíbili uhradit vše do 20.5. 2007. poslali jen 2 x 50tis a to opět po mnohonásobných telefonátech, které mě už museli stát "majlant". K dnešnímu dni  firma stále dluží a to: 248 156,- Kč. Od posledního placení cca  2 měsíce jen lžou a oblbujou ve stylu: Už jsme vám to poslali, nebo zavolejte za týden, to učitě vyjde a vše doplatíme. Hnusné jednání, které nepatří do řádného podnikání!

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

Dnes 24.10. 2008 proběhl soud se všemi věřiteli. To co jsem se doslechl, snad ani nemůže být pravda. Páviš a Šmíd    dluží     33 810 000,- Kč     nezajištených pohledávek ( to je např. 9 800 000,- Kč finančnímu úřadu, firmy od kterých odebírali je zbytek z 34mil ) a        4 000 000,- zajištěných pohledávek jako jsou banky, které měli zastaveny jejich nemovitosti o které určitě přijdou, ale stejně banky dostanou jen 70% z dluhu. Majetek Šmída a Páviše je 40tis Kč na účtu ČSOB a pozemek 1500m2 s hodnotou cca 1mil. který připadne bance, jelikož je také zastaven. HAHAHA, tomu se říká řádný výsměch. Sumarizace - soudkyně a insolvenční správce ještě podotkli, že toto jsou pouze ohlášené pohledávky a že jich bude daleko, daleko víc a předpokládá se, že mají dluh kolem 70 000 000,- Kč. ano čtete dobře - 70mil korun nakradli.

Sehnali bílého koně nějakého Petechuka z Ukrajiny a prodali mu zkrachovalou firmu. Po Peketchekovi se prý slehla zem s veškerým účetnictvím celé firmy. Bylo už na něj vydáno trestní oznámení a také na Paviše i Šmída. Předpokládám a taky jsem vystoupil u soudu s tím, že Páviš má rekreační velkou chatu v Kašperských Horách, kterou jasně nebude mít napsanou na sebe a právě tam muselo být přelito většina jeho nakradených peněz. Tudíš soudkyně i správce toto prošetří a společně s policií zjistí, jakým způsobem byla tato chata zainvestována. Můj názor je, že když bude policie důsledná, zjistí, že peníze na tento objekt i když ho vlastní jakoby někdo z jeho příbuzných nebo známých, nemohl být dotován z normální podnikatelské činnosti a tudíž dojde k závěru, že Páviš porušil zákon a dostane pár let navíc včetně zexekuování tohoto majetku - Tedy doufám, ale správce toto vzal opravdu v potas.

 Takže závěr - Mimo banky nedostane nikdo nic a jediné co nás může těšit je to, že toto všechno byl vědomný trestní čin s hodnotou prokázaných 40mil Kč, tudíž se jednoznačně prokáže trestný čin a sazba je od 8 do 12 let.

Teď jde o to, že než to úřady všechno prokážou, můžou oba i s prachama zamířit na Seychelly a smát se nám z pláže se sklenkou Margarity... 

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ 

 

Vyvarujte se těmto jménům ŠMÍD a PÁVIŠ aby nezaložili další firmu a pokud by vás oslovili o nějakou subdodavatelskou práci, je jen na vás, zda jim to chcete udělat za své peníze a jste tak dobrosrdeční. 

 

A Je to TADY!!! Vyhlášen konkurz na ty 2 arogantní  rádoby podnikatele Šmída a Páviše -říkající si ELMON s.r.o.   

 

 

Další postup s touto firmou můžete sledovat na www ministerstva spravedlnosi v podsekci insolvenční rejstřík pod značkou KSPH 39 INS 1852/2008 na  http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/report?sysinf.vypis.CEK=238965&sysinf.vypis.rozsah=aktualni&sysinf.@typ=transformace&sysinf.@strana=report&sysinf.vypis.typ=XHTML&sysinf.vypis.klic=ff20bd4bd4f9fa0fd6c7cc599539c6c7&sysinf.spis.@oddil=C&sysinf.spis.@vlozka=48255&sysinf.spis.@soud=M%ECstsk%FDm%20soudem%20v%20Praze&sysinf.platnost=24.10.2008

nebo na www insolvenčního správce firma KENSEI v.o.s. http://www.kenseivos.cz/insolvencni-rizeni/konkurz/dluznik/oddluzeni/osobni-bankrot/2020-konkurzni-rizeni-konkurzy-aktualni

správci Kensei jsem posílal e-mail 27.10. 2008

  Dobrý den, dnes jsem se zůčastnil soudního jednání proti spol. Elmon s.r.o. Jsem ten co bohužel nepodal včas přihlášku do ins. řízení, ale po vyslechnutí soudu kolik toho mají Elmon na svědomí vím, že bych ze svých peněz stejně nic neviděl. Ale byl bych rád, kdyby se jim prokázala trestná činnost a alespoň by za to šli do chládku. Zveřejnil jsem pár poznatků na svých www.asfalt.cz pod sekcí dlužníci, tak kdyby jste se na to podívali a pomohlo by vám to, bylo by to fajn. Díky, Pergl.

odpověď

Vážený pane Pergl díky za zprávu a Vaši informace jistě využijeme. V této souvislosti Vám sděluji, že je možné uplatnit náhradu škody po statutářích jako po fyzických osobách i v rámci tr. stíhání.  S pozdravem M. Oliva.